Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 272 257 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS

Zdjęcia w galeriach.


Porady dla nastolatek...

wtorek, 01 maja 2007 19:25
Fryzury to sposoby czesania i układania włosów. To głównie od nich zależy nasz image i oryginalność

Gwiazdy to określenie ludzi popularnych, naszych idoli ze świata muzyki czy filmu. Przedstawiamy wam, nastolatki, co nieco informacji i newsów ze świata gwiazd.

Kosmetyki to grupa produktów służących do pielęgnacji, oczyszczania, ochrony i upiększania ludzkiego ciała. Można je dzielić na wiele kategorii ze względu na wiele parametrów, ale po co?


Miłość co to właściwie jest? Ciężko to jednoznacznie zdefiniować. Dla niektórych jest to uczucie, dla innych więź, dla niektórych sprowadza się to jedynie do sexu. A dla ciebie czym jest?
7 zasad pierwszej randki
Kiedy w końcu ten cudowny facet, któremu dałaś numer na imprezie w ostatni weekend, zadzwonił i powiedział, że chciałby się z tobą spotkać, oprócz radości narasta w tobie strach: co nałożyć, jak się zachować?...Są metody, by przejść cało przez tę próbę ognia. Oto siedem zasad pierwszej randki, których przestrzeganie sprawi, że nie tylko przestaniesz się stresować, ale wywrzesz oszałamiające wrażenie.

Zasada nr 1: Bądź radosna, ale bez przesady.
Euforyczny głos stęsknionej matki nie jest najlepszym początkiem znajomości. Ale odgrywanie królewny z lodu i zianie piwnicznym chłodem też nie jest dobrym sposobem na zachęcenie faceta do dalszych kontaktów. Kluczem do pierwszego sukcesu jest nadanie głosowi odpowiedniego tonu przez umieszczenie twojego entuzjazmu gdzieś pośrodku skali, pomiędzy wspomnianymi wyżej skrajnościami. Dlatego, gdy zadzwoni, by skonkretyzować wasze plany, pozwól mu spokojnie dokończyć zdanie, zamiast krzyczeć w słuchawkę: "Tak, natychmiast" gdy tylko zacznie mówić: "A może tak byśmy..."
Bądź ciepła i przyjazna, zapytaj, jak minął mu tydzień albo wróć w rozmowie do wieczora, w trakcie którego się poznaliście. Jeśli boisz się, ze drżący głos zdradzi nadmiar targających tobą emocji, weź kilka głębokich oddechów w momencie, kiedy on będzie się przedstawiał i nabierał rozpędu do konwersacji. I nie przeciągaj pierwszej rozmowy - będziecie mieli o czym mówić, kiedy się zobaczycie.

Zasada nr 2: Pozwól mu wybrać miejsce spotkania.
Gdy zapyta, gdzie się spotkacie, pozostaw mu decyzję to mile połechta jego ego. Powiedź mu coś w rodzaju: "Mam ochotę na nowe miejsce, najlepiej sam wybierz". Możesz dać mu wskazówkę, co by cię ucieszyło, np. powiedz, że przepadasz za włoską kuchnią. Dasz sygnał, że chcesz porozmawiać i trochę go poznać, zanim rzucicie się w wir zabawy w klubie.

Zasada nr 3: Ubierz się, ale nie przebierz.
Jednym z najtrudniejszych wyborów, przed jakim stawia cię pierwsza randka, jest dobór stroju. Surowy, ale elegancki garnitur czy może chustka zawiązana na biuście i spódnica z rozcięciem do biodra? Zapamiętaj: im mniej wysiłku w dobieraniu stroju, tym lepiej; jeśli zbyt się wystylizujesz, przestaniesz przypominać samą siebie i nie będziesz czuła się swobodnie.

Zasada nr 4: Żadnych scenariuszy, pełna spontaniczność.
Nie nastawiaj się na nic; jeśli pójdziesz na pierwszą randkę z misternie ułożonym w głowie scenariuszem, najpewniej wyjdziesz z niej rozczarowana. Pozwól wydarzeniom płynąć swoim tempem.
Mężczyźni, umawiając się z kobietą mają ochotę na dobrą zabawę i trochę flirtu. W przeciwieństwie do kobiet, nie tworzą od razu w głowie scenariuszy ewentualnego związku aż do niańczenia wnuków włącznie. Popełnisz więc duży błąd, jeśli na pierwszym spotkaniu zaczniesz wysyłać znaki świadczące o tym, że szukasz partnera na całe życie i zapytasz go np. o to, czy chciałby mieć dzieci i ile. Podejdź do waszego spotkania na luzie i z lekkim sercem ; to w końcu jest tylko randka.
Jeśli jednak w żołądku lata ci stado motyli, a dłonie masz zimne jak lód, przeprowadź w wyobraźni mały trening, który ułatwi ci stawienie czoła własnym obawom. Wyobraź sobie, słowo po słowie, waszą rozmowę. Nawet jeśli w rzeczywistości potoczy się zupełnie inaczej, i tak ten mentalny trening da ci większą pewność siebie i swobodę w konwersacji. Chodzi nie o stworzenie planu rozmowy, którego potem będziesz się kurczowo trzymać, tylko o oswojenie się ze stresującą (przynajmniej na początku) sytuacją.
I na pewno myśl o sobie pozytywnie. Przypomnij sobie swoje zalety i mocne strony. Jeśli będziesz emanowała pewnością siebie i samozadowoleniem, on pomyśli, że ma szczęście, bo udało mu się umówić z tak niezwykłą osobą.

Zasada nr 5: Mów językiem jego ciała.
Komunikacja pomiędzy ludźmi odbywa się nie tylko na werbalnym, ale także innym, zwanym pozawerbalnym, poziomie. Dlatego równie ważne jak to, co do niego mówisz, jest komunikat przekazywany przez twoje ciało. Generalna zasada jest taka, że sympatię budzą w nas ludzie, którzy zachowują się w podobny do nas sposób wtedy zaczynają myśleć, że skoro jesteśmy podobni, to na pewno będziemy się świetnie rozumieć.
Dopasuj swoje gesty do jego, a poczuje, że nadajecie na tych samych falach. Jeśli np. on oprze policzek na ręku lub klaśnie w dłonie, zrób to samo. Tylko nie przesadź i nie baw się w lusterko. Jeśli będziesz czuła się pewnie, możesz wypróbować tzw. trójkąt flirtu.
Normy kulturowe i socjalne sprawiają, że rozmawiając z kimś, patrzymy mu w oczy i na nos. Jeśli jednak chcesz podwyższyć temperaturę wieczoru, ześlizgnij się wzrokiem na jego usta i zawieś na dłuższą chwilę spojrzenie na jego wargach.

Zasada nr 6: Słodkie pożegnanie.
Najbardziej niezręczny moment nadchodzi wtedy, gdy wieczór się kończy i czas się pożegnać. Jak zakończyć randkę z wdziękiem i tak, by nie wyczuł twojej obawy, czy zechce się z tobą umówić raz jeszcze? Najlepiej jasno pokaż, że go lubisz przytrzymaj jego dłoń na minutę, kiedy będziesz mówić mu, że naprawdę świetnie się bawiłaś. Całus w policzek wzmocni sygnał; nawet pocałunek w usta będzie na miejscu, jeśli tylko naprawdę będziesz miała ochotę to zrobić.
Innym sposobem, który wyraźnie da mu do zrozumienia, że jesteś zainteresowana kontynuowaniem znajomości, jest udowodnienie, że uważnie go słuchałaś. Wspomnij przy pożegnaniu o czymś, o czym rozmawialiście wcześniej, np.: „Mam ogromną ochotę zobaczyć film o którym opowiadałeś". Albo prosto z mostu powiedz: „Jestem wolna w środę, co myślisz o spotkaniu?". Kuszące jest też zaproszenie w rewanżu na kawę lub przyjęcie zaproszenia do jego mieszkania.
Uwaga: pójście do łóżka na pierwszej randce nie jest najlepszym rozwiązaniem, jeśli chcesz, by był to związek oparty na czymś więcej niż tylko kilka wspólnie spędzonych nocy...

Zasada nr 7: Zarzuć przynętę.
Jesteś szczęśliwa i beztroska, niemal fruwasz pod sufitem z zachwytu, randka się udała, ofiara w celowniku. Na chwilę zejdź na ziemię i w dobrze pojętej trosce o własny interes zarzuć na niego jeszcze jeden haczyk. Czy chciałabyś obejrzeć kryminał, w którego recenzji zdradzono wszystkie szczegóły, włącznie z tym, kto, kogo i dlaczego zabił? Mężczyźni też są ciekawscy i uwielbiają dreszczyk napięcia: nie opowiadaj mu więc na pierwszej randce historii całego swojego życia, tylko spraw, aby miał ochotę na następne opowieści.
I nie dzwoń do niego następnego dnia. Jeśli jednak nie możesz wytrzymać i musisz się z nim skontaktować, wyślij e-mail z podziękowaniem za wieczór. I czekaj na jego reakcję.


Moda - w potocznym rozumieniu oznacza potrzebę naśladowania innych aby się identyfikować z nimi, ta psychiczna potrzeba najdobitniej jest widoczna w ubiorze. Moda występuje także w innych dziedzinach życia społecznego. Wiąże się z pojęciem stylu ale nie jest jego synonimem podobnie jak pojęcie elegancji. Może być modny ubiór, wygląd, sposób zachowania, ale także styl muzyczny, styl artystyczny, światopogląd czy pewien sposób postępowania który jest popularny w jakimś czasie w jakimś środowisku. W węższym znaczeniu słowo moda odnosi się do projektowania ubioru. Moda zawsze posiada swoją awangardę, czyli grupę, która pierwsza inicjuje naśladownictwo czegoś, najczęściej form ubioru. Natomiast styl w modzie jest związany z indywidualnym przystosowanym do potrzeb psychicznych określonego użytkownika sposobem wyrażania siebie poprzez formę ubioru.


Odżywianie ma podstawowe znaczenie życiowe dla każdego organizmu. Warunkuje również utrzymanie dobrego zdrowia. Zbyt ubogie pożywienie lub jego złe wchłanianie czy trawienie powoduje niedożywienie i niedowagę. Natomiast zbyt częste odżywianie, bądź spożywanie nieodpowiednich pokarmów powodować może nadwagę bądź otyłość. Właściwe odżywianie wymaga więc spożywania odpowiednich ilości dobrze przygotowanego pokarmu
Jak pokonać głód?
Wciąż głodna? To pomaga!
Pożywne śniadanie
Rano organizm potrzebuje dużo protein oraz cukru - te składniki odżywcze pomogą ci przetrwać wiele godzin bez podjadania. Potężny ładunek energii znajdziesz w pełnoziarnistym, ciemnym chlebie, płatkach jęczmiennych (na mleku, z owocami).
Jeśli nie przepadasz za muesli, zjedz kanapkę z chleba pełnoziarnistego z białym serem (białko!), pomidorem, sałatą, papryką (uodporniająca wit. C!). Skuś się też na szklaneczkę soku z pomarańczy (najlepiej wyciśniętego ze świeżych owoców)

Herbatka z aromatem
To idealny napój na popołudniowy i wieczorny relaks w domowym zaciszu. Wypicie aromatyzowanej, posłodzonej słodzikiem herbatki (najlepiej cytrynowej, cynamonowej, waniliowej lub malinowej) przynajmniej na godzinę odgoni myśli o kalorycznej przekąsce.

Banan
Ma trochę kalorii - to prawda. Jeden owoc nos jednak zawsze w torebce, gdy wybierasz się po zakupy czy na przechadzkę po mieście.
Sięgnij po niego, gdy poczujesz, że zbyt mocno kuszą cię myśli, by wstąpić na małe co nieco do mijanej cukierni.

Brzoskwinie
Czujesz, że musisz zjeść coś słodkiego między posiłkami? Trudno, zdecyduj się jednak na przekąskę, która ma jak najwięcej węglowodanów. Sprawią one, że poziom cukru we krwi ustabilizuje się na dłużej. Zjedz np. brzoskwinię lub morelę.

Dużo białka
Taka przekąska około godziny 16-tej spowoduje, że wieczorem nie odczujesz pokusy wieczornego objadania się. Świetnie spełni te rolę plasterek chudej szynki, jajko na twardo, 15 dag jogurtu lub 10 dag twarogu z owocami.
4 supersztuczki gdy chce Ci się jeść:
- wypij szklankę maślanki z sokiem pomarańczowym - nasycisz się i wzmocnisz
- zrób mrożona herbatę, dodaj do niej kostki lodu i odrobinę soku jabłkowego - ten napój cię orzeźwi
- zjedz kisiel owocowy, który zastąpi kaloryczny deser oraz zaspokoi twój apetyt na cos słodkiego
- żuj gumę - wtedy nie będziesz mogła... wziąć do ust nic innego. Polecamy te o smaku owocowym (zmniejszają apetyt na łakocie)


Paznokcie są ozdoba każdej kobiety. Muszą wyglądać pięknie. W tej kategorii będziemy umieszczać zarówno metody ich pielęgnacji jak i galerie wzorków na paznokcie i tipsy.

Przyjaźń - jej definicję próbowało stworzyć wielu filozofów. Definiowali ją jako bezinteresowne działanie na rzecz drugiej osoby, i na wiele innych sposobów. Dla nas jednak ważna jest jedna rzecz: Przyjaźń to wielki skarb!
Prwadziwa przyjaciółka
Co powinna a czego nie powinna robić prawdziwa przyjaciółka? 9 przykazań przyjaciółki.

1. Będzie wspierała Cię w dążeniu do celów, nie powie Ci, że się nie nadajesz do niczego, chyba że naprawdę nie masz do tego talentu.
2. Nie będzie Cię wpędzać w kompleksy i dołować.
3. Pomoże Ci, wesprze Cię w trudnych sytuacjach.
4. Nie rozgada dalej tego co powiesz, a nie chcesz żeby inni o tym wiedzieli.
5. Liczy się z Twoim zdaniem, szuka kompromisu.
6. Nie zapomni o Tobie, nawet jakbyście spędzały ze sobą mniej czasu, bo byś była bardzo zakochana.
7. Nie będzie Ci zazdrościć, a raczej będzie z Ciebie dumna i zadowolona ;).
8. Nie mówi nikomu o Tobie, jeśli Ty tego nie wiesz, nie obraża Cię itp.
9. Nie zabrania Ci spotykać się z innymi ludźmi.


Psychologia jest nauką badającą człowieka od środka. Bada ona jego emocje, myśli i wpływ tychże emocji i myśli na zachowanie. W tej kategorii będziemy zamiesczać także wszelkiego rodzaju zabawy i psychotesty.
Kompleksy
Stoisz przed lustrem i ciągle powtarzasz sobie: jestem za gruba, za niska, nieśmiała i do tego ruda?
Czas z tym skończyć! Zniszcz kompleksy raz na zawsze!

Na pewno powiedziałaś sobie kiedyś jaka to Ty jesteś gruba i brzydka, ze nikt Cię nie zechce, prawda? Mówi tak każda, na pozór zwykła niska samoocena ale to może doprowadzić do załamania nerwowego-depresji!
Jednym z wielu wrogów kompleksów jest:
Sport:D
Nawet, jeśli lekcje WF-u nie należą do twoich ulubionych, zapamiętaj( !!) że ćwiczenia fizyczne są jednym z najskuteczniejszych sposobów na pozbycie się kompleksów i zyskanie wiary w siebie:). Niedługo okaże się, że twoje "za długie" ręce sprawdzą się w siatkówce, a "chude nogi" pozwolą Ci osiągnąć dobry czas w biegach :D! Zapamiętaj, nie musisz od razu być najlepsza w szkole, do wszystkiego trzeba iść powoli aż osiągnie się swój cel ! Wybierz odpowiednią dyscyplinę i ćwicz regularnie, nie z przymusu. :p
***
Scena:D
Jeśli na samą myśl, że masz stanąć pod tablicą i powiedzieć coś przed cała klasą trzęsiesz się i nie możesz wydobyć słowa wyjdź na scenę. To jest chyba najlepszy znany mi "pogromca" nieśmiałości;). Zapisz się na zajęcia teatralne a nie pożałujesz bo przecież podbudujesz wiarę w siebie i zyskasz szansę na lepszą ocenę( prawda, ze często umiesz coś ale wstydzisz się powiedzieć i do dziennika następna dwója!) Jeżeli masz dobry głos to zapisz się do jakiegoś "garażowego" zespołu muzycznego! :smilewinkgrin: To Ci pomoże zwalczyć tremę w przyszłości!
---
Nie myśl ze Image Ci pomoże!! Często zamiast "pogromcą" staje się sprzymierzeńcem twoich kompleksów! Trudno nie dostrzec odstających uszu przy wysoko spiętych włosach, przy dużego brzuszka (po zimie :P) w króciutkim sweterku!! Pamiętaj o zasadzie: Odwrócić uwagę od kompleksów, pokazuj swoje atuty!(na pewno je masz, nie mów ze :no:!) . W oczy rzuca się wszystko, co błyszczące, kolorowe, jaskrawe itp. Jeśli nie wiesz jak podkreślić swoje atuty to... oglądaj pokazy mody, czytaj gazety w których znajdziesz dużo modowych porad, śledź rubryki "trendy" w twoich ulubionych gazetach, zobacz jak robą to gwiazdy!!

:) ZYCZE SUKCESÓW W WALCE Z KOMPLEKSAMI:)


Sport - rozmaite formy aktywności fizycznej i umysłowej, podejmowane dla przyjemności lub współzawodnictwa. Od zwykłej rekreacji sport różni się tym, że uprawianie go jest związane z przestrzeganiem szeregu reguł obowiązujących w danej dyscyplinie, jednak praktycznie granica między sportem i rekreacją jest dosyć płynna.
Sport to zdrowie
Sport to zdrowie! Jest bardzo ważny w życiu nastolatek. Dążymy do aktywności przez uprawianie sportu. Siatkówka, tenis, bieganie, piłka nożna, koszykówka... dla każdego coś zdrowego.

Rusz się!
Mija kolejna godzina przed telewizorem lub komputerem, ciągle siedzisz w domu. Rusz się! Idź po koleżanki pograjcie w kosza, siatkę, a nawet nogę- to co lubicie. To wyjdzie Ci na dobre. Ludzie aktywni lepiej wyglądają, a przede wszystkim lepiej się czują.

Siatkówka
Dla kogo? Między innymi dla osób wysokich.
Co możesz zrobić? Zapisać się na zajęcia dodatkowe z siatkówki np. do klubu, do szkolnej drużyny, lub graj z koleżankami. Czym szybciej tym lepiej.

Piłka nożna
Dla kogo? Sport między innymi chłopaków, dla dziewczyn tylko tych co ją wręcz kochają.
Co możesz zrobić? Zapisać się na treningi do jakiegoś klubu (nawet w szkołach), jest ich wiele.

Koszykówka
Dla kogo? Dla osób wysokich lub niższych, ale szybkich, jednak bardziej znowu wzrost.
Co możesz zrobić? Zapisać się na treningi, nawet do szkolnej drużyny.

Bieganie
Dla kogo? Dla każdego kto nie choruje na serce, i biegi nie są mu biegi zabronione.
Co możesz zrobić? Biegać z kumpelką np. koło jeziora, stopniowo zwiększając odcinek trasy.

Sport na stres
Wkurzyłaś się? Nie wiesz już co robić? Chcesz się na czymś wyżyć? Możesz to zrobić w sporcie. Kopać piłką w jakąś ściankę (tylko w taką ,której nie zniszczysz przy tym). Na treningu siatkówki atakować z całej siły (tylko uważaj żeby komuś przy tym krzywdy nie zrobić).


Szkolne sprawy, czyli niewątpliwie sprawy związane ze szkołą. Dotyczą każdej z nas, bo nauka jest obowiązkowa.

Uroda to inne określenie atrakcyjności fizycznej. Wygląd jest jednym z ważniejszych czynników, decydujących o zachowaniu wobec drugiej osoby. Wpływa także na przypisywanie ludziom określonych cech osobowości oraz sposób przewidywania ich zachowań w przyszłości.
Płaski brzuszek ;)
Która z nas nie marzy o idealnie płaskim brzuchu !? Może dzięki temu artykułowie dowiedzie się jak to osiągnąć ? :)

Brzuch to często "najsłabsze ogniwo" kobiecej sylwetki . Na szczęście intensywne i mądre ćwiczenia szybko pomogą pozbyć się nadmiaru tłuszczyku , lub pomogą wyrzeźbiź mięśnie brzucha ....

7 sposobów, by mieć płaski brzuszek
1. Unikaj stresujących sytuacji. Nie pocieszaj się w kłopotach smakołykami.
2. Kolację zjadaj wcześnie, by żołądek przetrawił ją, zanim "ułoży się" do snu.
3. Wykreśl ze swej diety wszelkie potrawy słone, ciężko strawne i wzdymające.
4. Zjadaj jak najczęściej owoce, a szczególnie jabłka.
5. Stosuj w kuchni dużo przypraw, które pomagają walczyć żołądkowi z ciężko strawnymi potrawami. Sięgaj też po herbatki ziołowe.
6. Pij półtora litra wody niegazowanej w ciągu dnia.
7. Dbaj o prawidłową postawę: wyprostuj plecy, ściągnij łopatki, unieś do góry brodę.

Kilka sposobów ćwiczeń na płaski brzuch
1. Ćwicz skłony na boki. Stań z nogami rozstawionymi na szerokość ramion. Ręce ugnij w łokciach, dłonie oprzyj z tyłu głowy. Wykonuj skręty tułowia naprzemiennie: w prawo i w lewo.
2. Wykonuj "brzuszki". Połóż się na plecach, a nogi ugnij w kolanach pod kątem prostym. Ręce zegnij w łokciach i załóż za głowę. Unoś tułów lekko do góry, a kolana przyciągaj do brody.
3. Rozciągaj mięśnie. Połóż się na plecach i wyprostuj nogi. Jedną zegnij w kolanie i mocno przyciągnij do klatki piersiowej. Wytrzymaj tak 10 sek. Następnie przyciągnij drugą nogę.
4. Połóż się na plecach i oprzyj głowę na dłoniach.Ugnij nogi w kolanach.Napnij mięśnie brzucha i unieś trochę górną część tułowia.Następnie skręć tułów , zbliżając lewy łokieć do prawego kolana.Opuść tułów i znów unieś zbliżający prawy do lewego kolana.Powtórz 10 razy (dla najlepszych efektów;))))

I życzę powodzenia !!! :*

 

 


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

Pobudka ludziska!!!

poniedziałek, 30 kwietnia 2007 8:22
Elo ludzie...!!! Nastał nowy dzień i jak narazie zapowiada sie dobrze, tylko pogoda jest taka nijaka, mogło by byc cielej, no ale są jeszcze szanse, że sie rozjasni no bo przecierz jest jeszcze poranek. Dzisiaj nie bede mogła pisac na bloogu tak duzo jak zawsze:(, ponieważ nie bede miała zbytnio czasu, no ale jak sie znajdzie wolna chwila to odrazu coś napisze:] Ludziska dlaczego nie piszecie komentów?? Nie zagladacie do Galeri, nie wiem dlaczego?? Czy nie spełniam waszych wymagań? Bo juz nie wiem co mam robic żeby wszystkiego było o wiele więcej ( wpisów, komentów, odwiedzin)!! Narazie spadam i pozdrawiam wszystkich...Bu$$iaczki!!:*:*:*:*:*:*:*:*:]:)

Podziel się
oceń
0
0

komentarze (5) | dodaj komentarz

Ludzie w galeri całkiem nowe obrazki. Zapraszam!!!!

niedziela, 29 kwietnia 2007 20:54
Wskakujcie do Galerii ,,A tu cio'' 
Całkiem nowe obrazeczki...!!
Zapraszam!!
Właź i napisz coś...Przecież klawiatura nie gryzie...:P

Podziel się
oceń
0
0

komentarze (2) | dodaj komentarz

Ooooooo wow...Pomórzcie

niedziela, 29 kwietnia 2007 20:51
Siemanko!! Dzisiejszy dzien był bardzo ciekawy:D:D Jak zawsze z Ewcia :P
Moja przyjaciółka ma kolege, który bardzo ja lubi, jeszcze kilka dni temu miał dziewczyne..., ale wolał pisac z moja przyjaciółka. Nawzajem codziennki kilka razy ze soba piszą na GG ju całkiem długo (poznali sie przez gg kilka miesiecy temu).  No a teraz on juz zerwał z tą dziewczyną. I on zaproponował jej zapoznanie sie takie blizsze, no ale ona nie wiem czy chce czy nie, ale ja wiem ze by do siebie pasowali:P I ciagle ja namawiam żeby go poznała blizej no, ale ona chyba sie boi z  nim spotkac po tym co oni ze soba pisza ( są według siebie bardzo szczerzy na GG). Proszę pomórzcie... Powiedzcie, albo doradzcie mi jak ja mam ja przekonac do tego by ona go poznała i nie bała sie z nim spotkac oko w oko!! Plis piszcie bardzo wazna sprawa i ona nie moze długo czekac.... Plisss

Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

Witajcie moi chofffani

niedziela, 29 kwietnia 2007 20:42
Siemanko moi drodzy...Ostatnio nic nie pisałam na moim bloogu. Wreszcie weekend majowy i bedzie bardzo, bardzo superowo:D!!! Umnie jest wszystko spoko i jak zawsze smiesznie, zabawnie i wogóle wszystko jest git....:P No ale dosc juz o mnie, co słychac u was?? Bo mam nadzieje, że jest tak jak u mnie...:)
Serdecznie was pozdrawiam, bo nie bede dzisiaj sie rozpisywała (chociaz prawie nigdy sie nie rozpisuje, no ale spox)!! Napewno was i tak to nie ciekawi, ale spełniam wasze wymagania, poniewz kilka osób napisało mi w komentach, że zamiast tylu obrazków itp. moge napisac cos od siebie wiec spełniam wasze oczekaiwania...:P  
Jeszcze raz was pozdrawiam i życzę miło spedzonych dni tego tygodnia, który nadejdzie za kila godzin:D:D:D Papapatki wszystkim
( A jednak sie troszke rozpisałam:P)

Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

Dlaczego...??

sobota, 28 kwietnia 2007 8:48

Podziel się
oceń
0
0

komentarze (3) | dodaj komentarz

Smutne życie...

sobota, 28 kwietnia 2007 8:41

Podziel się
oceń
0
0

komentarze (5) | dodaj komentarz

Szkoda, że nie wiesz....

sobota, 28 kwietnia 2007 8:36

Podziel się
oceń
0
0

komentarze (1) | dodaj komentarz

Życie jest piękne...

sobota, 28 kwietnia 2007 8:31
Podziel się
oceń
0
0

komentarze (3) | dodaj komentarz

Warto zaglądnąc do GaLeRi....!!!

sobota, 28 kwietnia 2007 8:28
ZOBACZ DO GALERII...!
POLECAM SAME NEWSY...!!!:D
NA CO CZEKASZ JEZELI TEGO JESZCZE NIE PRZECZYTAłES TO WłASNIE TRACISZ KOLEJNE 5 SEKUND SWOJEGO ŻYCIA:P!!!

Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

Pozdroffionka dla moich ziomków:P

piątek, 27 kwietnia 2007 10:33
 • Pekli
 • Zwałusia
 • Justyny P.
 • Pauliny
 • Magdy
 • Agnieszki
 • Adriana
 • Przemka
 • Alana
 • Macka
 • Michała
 • I wszystkich znanych i lubianych mi ludzików...:*:*:*:*:*:*:*

Podziel się
oceń
0
0

komentarze (1) | dodaj komentarz

Siemanko ludziska...!!

piątek, 27 kwietnia 2007 10:20
Elo ludziska... Ja sie nudze w domq bo nie posłam do budy...:P
Ostatnio nie miałam czasu zeby pisac notki, ale dzisiaj skoro nie jestem w budzie to napisze jakas krótka nocie...Mam papuge, która lubi siadac na głowe, dziobac mnie jak pisze na klawiatusze i własnie to robi i nie daje mi pisacwiec sorki za jakiekolwiek błedy, ale i tak je później poprawię no ale szpoko...
Jezeli chcecie, zebym dodawała wiecej obrazków itp. to poszcie w komciach co chcecie zebym dodała do blooga bo ja kompletnie nie mam pomysłów wszystkie sie wyczerpały...hehe. Niekórym sie nie podoba to ze daje tyle obrazków wiec chcem wiedziec cio o tym myslicie...Dawajcie komciaki a ja napewno je przeczytam i spełnie wasze oczekiwania!!!

Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

Kolejny dzień...

piątek, 27 kwietnia 2007 9:33

Podziel się
oceń
0
0

komentarze (2) | dodaj komentarz

To co odeszło...

piątek, 27 kwietnia 2007 9:33

Podziel się
oceń
0
0

komentarze (1) | dodaj komentarz

Verba » Widziałem Twoje oczy

środa, 25 kwietnia 2007 19:59
Verba » Widziałem Twoje oczy

Ref:
Wymazałem ten samotny świat
Od kiedy Kochasz mnie, każdego dnia
Nie chcę zmian, podnoszę się przy Tobie
Gdzieś złamany na dnie, czekam aż odpowiesz.
Widziałem Twoje oczy, gdy płakałaś w nocy
Przyżekałaś mi, że to tylko szczęścia łzy.

Wiem, że po każdego z nas
Przyjdzie strażnik życia, by zatrzymać czas
Wiem, że nie pozwolisz mu
Zabrać tego, co przeżyliśmy już
Chcę pamiętać każde słowo
Chcę przeżywać je, z Tobą wciąż na nowo
Nasze imiona wypisane na ławce
Pozostaną niezniszczale
Już teraz wiem, bez Ciebie nie wytrzymam
Coraz wolniej mija ta chłodna godzina
Jesteś słońcem, czekam naświt
Gdy zaświecisz mi
Może kłąmiesz czasem na swoim GG
Wyszłam gdzieś i nie ma mnie
To nic, właśnie taka jesteś
Kocham Cie łobuzie całym sercem.

Ref:
Wymazałem ten samotny świat
Od kiedy Kochasz mnie, każdego dnia
Nie chcę zmian, podnoszę się przy Tobie
Gdzieś złamany na dnie, czekam aż odpowiesz.
Widziałem Twoje oczy, gdy płakałaś w nocy
Przyżekałaś mi, że to tylko szczęścia łzy.

Budzę się z nowym dniem
Tak jakby był to sen
Co nie skończył się
Za każdym razem
Kiedy Ty otulasz mnie
Kiedy wszystko, co złe
Mój codzienny pech
Wystarczy, że patrzysz na mnie
I wszystko jest OK
Możesz wierzyć lub nie
Moje serce Twoim jest
Możesz pytać, kiedy chcesz
Zawsze odpowiem, że pragnę Cie
Możesz wierzyć lub nie, jęsli chcesz
Gdy czas zmruży swoje oczy
Zostane Kociaku, kocham Cię.

Ref:
Wymazałem ten samotny świat
Od kiedy Kochasz mnie, każdego dnia
Nie chcę zmian, podnoszę się przy Tobie
Gdzieś złamany na dnie, czekam aż odpowiesz.
Widziałem Twoje oczy, gdy płakałaś w nocy
Przyżekałaś mi, że to tylko szczęścia łzy. /2x


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

Mezo » Aniele

środa, 25 kwietnia 2007 19:57
Mezo » Aniele

Ja mam 20 lat, Ty masz 20 lat, przed nami siódme niebo,
więc taka skryta i niedostępna (proszę Ciebie) nie bądź.

1. Panienko! Pod Twe okienko uderzam jak ułan,
To ja! Louis Fernandez Mez don Juan.
To jedna z moich taktyk, styl ala romantyk,
Błyszczący intelektem, tajemniczy jak sekret.
Szalony jak break-dance, wpadnij w moje szpony,
To pewne, będzie nieźle, hardkorowo jak Onyx.
Mam pomysł, tylko mi uwierz, daj się uwieść,
Ej pomyśl, ja i Ty i gromy z nieba.
Nie bacz na przeciwności, rozpal serca płomyk,
Dla Ciebie pisałbym wierszem poezji tomik.
Och...jesteś wybuchowa jak proch, nawijam
Dla Ciebie, Włoch wykrzyknąłby mammamija.
Jesteś pięknym zjawiskiem, iskier trzask, czas dla nas,
Dzwony miłości już biją na alarm.
Hipnotyzujesz jak morska syrena, dziewko,
Nie przestanę śpiewać Ci serenad, choć śpiewam kiepsko.

REF. Dziewczyno! Jak wino uderzasz do głowy.
Aniele! Tak wiele dla Ciebie bym zrobił.
Podryw to dobry pomysł na wieczór,
Mój zapał, Twój zapach unosi się w powietrzu.

2. Druga opcja, podryw na hiphopowca,
nieprawdopodobny upał, idzie jak ryba,
niezła dzida, prędka akcja, wędka, spławik,
stajesz vis-a-vis niej i zaczynasz prawić.
Mówisz: Hi, Hi, mam hajs, hajs,
daj daj sie poderwać, ajjj.
Znam wielu rap artystów, znasz ich z teledysków,
mam więcej fejmu niż Dre, więcej bejmów niż fiskus.
Nie męcz ją undergroundem, powiedz, blazing,
Yo Bejbi, jestem amazing Mezi, goracy jak Jay-Z
Jest popyt na hiphopy, wiem, że też słuchasz czarną muzę,
Naughty By Nature, no co Ty? Ja też ich lubie.
Zaproszę Cię na mój jacht, jeśli dasz buzi,
rejs zatoką, jaccuzi, just crusin`
Wykorzystam szansę jak Patrice Loko, mam na Ciebie oko,
białogłowo, powiedz słowo a wywołam rokosz.

3. To co widze sprosta wszystkim wymaganiom, ej panienko, ta piosenka - pojdzmy za nia gdzies...nie zbadany, zapomniany kanion, w Polsce slonce zaswieci dzis jak nad Hiszpania, bliżej ramion - podejdz blizej i sie przytul kotku, aniele jestes celem wszystkich w tym osrodku, a laleczki-seniority robia tylko marne tlo, jestes filią piekna jedna na milion sto, wlasciwie sie nie dziwie, wiesz jak na mnie dziala to, rusze gdy uslysze gong, bede walczyl jak Tong Poo, ostro na Ciebie pojde bez oslon, na wszystkie fronty, czyniac Cie boginia moich swiatyn (aniolku) dla Ciebie potne tych kolkow jak drwal, jak OeSTeR tych ze stolkow i niech zyje bal, wiec sie chwal z kim spedzilas te wieczorne pory - Mez, Liber Liber, Mez oto wzory i milkna upory, chcesz zaspiewam Ci jak Piasek, ale na ten balet wybierz sie bez masek, jeszcze nie wiem kiedy wybuduje basen, ale na to nie licz, nie jestem R.Kelly, wez to sobie szybko rybko przelicz, polski raper, jezdze Fiatem albo Autosanem, bejbe nie No
Limit, tylko polski lejbel - prosto z WLKP - dla wszystkich fajnych babek () dla wszystkich fajnych babek

Ref. 2x


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

Trzeci Wymiar » Dla mnie masz stajla

środa, 25 kwietnia 2007 19:54
Trzeci Wymiar » Dla mnie masz stajla

Kiedy patrzę tak na ciebie jesteś fajna aj
Dla mnie masz stajla
Kiedy łączy nas noc upalna aj
Dla mnie masz stajla
Kiedy patrzę tak na ciebie jesteś fajna aj
Dla mnie masz stajla
Kiedy łączy nas noc upalna aj
N-U-L-L-O
Wy macie staja

Nie pytaj czy to knajpa czy klub
Tu piwo ścina z nóg
Siedzimy tu i pa-patrzymy na sztuki
Wchodzi, patrzę na nią
Stworzony do dominacji anioł
Kwestia kreacji do prokreacji
Wiesz, magia ciała działa
Miała ciało napięte niczym struny
Za nią kroczyły paryskie perfumy
Dodam dla sumy
Świeżynka dziewczynka
Nawijka za drinka
Na drinku jej szminka
To tęga rozkminka

Ruszaj mała ciałem tu, nie przestawaj
Mała ciałem ruszaj uuu dawaj, dawaj!
Aj aj kiedy patrzę tak na ciebie
Cho no daj, daj chociaż trochę dzisiaj siebie
Wiele do powiedzenia na ten temat mam bo
Masz to spojrzenie a ja znam to
Ruszaj mała ciałem tu, nie przestawaj
Mala ciałem ruszaj uuu dawaj, dawaj!

Widać - cztery godziny obok lustra
Na ustach rozpusta
Plus jej słodka buźka
Plus ta skąpa bluzka
Myślisz- ej będzie bomba
Jest kompatybilna, stabilna jak kompakt
Mobilna więc kontakt
I jazda! To spontan akcja
Wydawana forsa z konta taksa
Do domu eskorta
Ta noc ma smak
Kiedy patrzę tak na ciebie
Dla mnie masz stajla

Kiedy patrzę tak na ciebie jesteś fajna aj
Dla mnie masz stajla
Kiedy łączy nas noc upalna aj
Dla mnie masz stajla
Kiedy patrzę tak na ciebie jesteś fajna aj
Dla mnie masz stajla
Kiedy łączy nas noc upalna aj
N-U-L-L-O
Wy macie staja

Tu tu tutejsze gejsze działają jak żeń- szeń
Tu tu tutejsze najostrzejsze są najcenniejsze
Tu tu tutejsze najłatwiejsze są najpiękniejsze
A najmniejsze największe
A największe najmniejsze /2x

Ejże, po pierwsze czy wiesz że te wiersze
Dedykowane tym które ze sobą niosą szczęście
A po drugie lubię gdy w klubie się gubię
W grupie małolatek i mam wszystko w dupie
Po trzecie przecież to wszystko dzięki mej kobiecie
Która spowodowała że dwie połówki są w komplecie
I po czwarte pozdrawiam te które kształtem mówią
Carpe diem Bonaparte
Wiesz że chodzi mi tutaj o te nieczyste
Te, które mają system na mężczyznę
I te z umysłem schowanym pod bieliznę
Które zabawa napawa optymizmem
Pozdrawiam wszystkie!

Kiedy patrzę tak na ciebie jesteś fajna aj
Dla mnie masz stajla
Kiedy łączy nas noc upalna aj
Dla mnie masz stajla
Kiedy patrzę tak na ciebie jesteś fajna aj
Dla mnie masz stajla
Kiedy łączy nas noc upalna aj
N-U-L-L-O
Wy macie staja


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

Trzeci Wymiar » Skamieniali

środa, 25 kwietnia 2007 19:53
Trzeci Wymiar » Skamieniali

Ref.: x2
To tylko oni żyjący w monotonii
Oni, to tylko oni i nic nie zostanie po nich
Oni, każdy kolejny to anonim
To tylko oni, brak celu oczy im przesłonił
To tylko oni!

[Szad]
Ślepi i niemi bo zagubieni w beznadziei
Zamurowani w scenerii miejskich arterii niczym w celi
Przy czym zamiast przyczyn widzą tylko cień na ścianie
A nie to co jest na pierwszym planie
Panowie, panie skamieniali cali
Sami w sobie zakłamani, popatrz na nich
Eliminowani zanim w ogóle na nich wypadnie, dokładnie

[Nullo]
Jeżeli telewizyjny szum dla ciebie człowieku
Jest jak vademecum
W ręku pilot i żyjesz tą chwilą
Bo te chwile życie ci umilą
To jesteś jedną z miliona osób
Które mówią, że to na życie sposób też
A wiesz jak jest - jesteś więźniem fotela
Zdominowała cię nie jedna telenowela
Twój pokój to cela, odosobniony archipelag
Ukryta kamera, ty w roli frajera, wiedz to!
Jesteś jak fikcja, bezsens to twoja misja
Czy kiedykolwiek widziałeś świat z bliska
Czy to błysk na ekranie, serce jak kamień
Mózg już dawno na dywanie
To wszystko w tym programie, kończymy nadawanie

Ref. x2

[Teka]
Skamieniali jak dinozaury, nie widzą prawdy
Zapatrzeni w czarną skrzynkę obserwują pod progami
Między telenowelami a kolejnymi faktami
Mają przed oczami broń, silniejszą niż dynamit
Non stop zachwyt, śmiech, panika, strach lub podziw
Obserwują co gdzie kiedy matka ziemia nam coś spłodzi
Chcą się godzić, za plecami wojny i terroryzm
Na Wiejskiej rozmyślają jak tu życie nam osłodzić
Ubezwłasnowolnić no i zakuć w dyby
I niech władza absolutna zapewnia nam dobry byt
Hajs i wtyki to dziś główne tryby polityki
Afery a'la Rywin do kieszeni bokiem wpływy
Politycy grają swoje oskarowe role
Przy nich Halle Berry obdarują tylko złotym globem
To szklana pułapka, oczy niebieskie od telewizorów
Szklana pułapka, wypchane mózgi przekazem spod progu

Ref. x2

[Pork]
To tylko on, czytelnik
Który nie spostrzegłby powyrywanych stron
Ślepy na postęp, to tylko on, oni
Ci, którzy są zdominowani negatywnymi myślami
Wierzą, że świat kręci się dla nich
Pozwolili by latami odpływały ambicje i plany
A cztery ściany stemperowały temperamenty
Biorąc fikcje za autentyk, kiedyś to wilki
Dziś po prostu sępy

Ref. x2


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

Trzeci wymiar :: :: Dla mnie masz stajla

wtorek, 24 kwietnia 2007 19:35
Trzeci wymiar :: :: Dla mnie masz stajla


Trzeci Wymiar - Dla mnie masz stajla

Ref.: Kiedy patrzę tak na ciebie jesteś fajna aj
Dla mnie masz stajla
Kiedy łączy nas noc upalna aj
Dla mnie masz stajla /2x
N-U-L-L-O
Wy macie staja

Nie pytaj czy to knajpa czy klub
Tu piwo ścina z nóg
Siedzimy tu i pa-patrzymy na sztuki
Wchodzi, patrzę na nią
Stworzony do dominacji anioł
Kwestia kreacji do prokreacji
Wiesz, magia ciała działa
Miała ciało napięte niczym struny
Za nią kroczyły paryskie perfumy
Dodam dla sumy
Świeżynka dziewczynka
Nawijka za drinka
Na drinku jej szminka
To tęga rozkminka

Ruszaj mała ciałem tu, nie przestawaj
mała ciałem ruszaj uuu dawaj, dawaj!
Aj aj kiedy patrzę tak na ciebie
ro no daj, daj chociaż trochę dzisiaj siebie
Wiele do powiedzenia na ten temat mam bo
Masz to spojrzenie a ja znam to
Ruszaj mała ciałem tu, nie przestawaj
mała ciałem ruszaj uuu dawaj, dawaj!

Widać- cztery godziny obok lustra
Na ustach rozpusta
Plus jej słodka buźka
Plus ta skąpa bluzka
Myślisz- ej będzie bomba
Jest kompatybilna, stabilna jak kompakt
Mobilna więc kontakt
I jazda! To spontan akcja
Wydawana forsa z konta taksa
Do domu eskorta
Ta noc ma smak
Kiedy patrzę tak na ciebie
Dla mnie masz staja

Ref.: Kiedy patrzę tak na ciebie jesteś fajna aj
Dla mnie masz stajla
Kiedy łączy nas noc upalna aj
Dla mnie masz stajla /2x
N-U-L-L-O
Wy macie staja

To to tutejsze gejsze działają jak żeń- szeń
To to tutejsze najostrzejsze są najcenniejsze
To to tutejsze najłatwiejsze są najpiękniejsze
A najmniejsze największe
A największe najmniejsze /2x

Ejże, po pierwsze czy wiesz że te wiersze
Dedykowane tym które ze sobą niosą szczęście
A po drugie lubię gdy w klubie się gubię
W grupie małolatek i mam wszystko w dupie
Po trzecie przecież to wszystko dzięki mej kobiecie
Która spowodowała że dwie połówki są w komplecie
I po czwarte pozdrawiam te które kształtem mówią
Carpe diem Bonaparte
Wiesz że chodzi mi tutaj o te nieczyste
Te, które mają system na mężczyznę
I te z umysłem schowanym pod bieliznę
Które zabawa napawa optymizmem
Pozdrawiam wszystkie!


Ref.: Kiedy patrzę tak na ciebie jesteś fajna aj
Dla mnie masz stajla
Kiedy łączy nas noc upalna aj
Dla mnie masz stajla /2x
N-U-L-L-O
Wy macie stajla


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (2) | dodaj komentarz

DKA » Jak by to było

wtorek, 24 kwietnia 2007 19:29
DKA » Jak by to było

Zawsze sobie myślę, jak by to było, jak by to wszystko się ułożyło, gdyby mnie na tym świecie nie było, ludzie by mijali, nie zauważali, może nie chcący by się przede mną chowali, wizja tego stanu bardzo mnie dławi, boję się, że kiedyś mnie wszystko zadławi, żyję w swoim życiu, tak sobie po cichu, widzę ludzi dookoła, widzę swego stróża anioła, czas już przeleciał, tak się rozleciał, że czuję coś w środku, to nie jest w porządku, że nie dbałeś od początku, trochę nie bardzo da się to przewinąć teraz trzeba do innego portu zawinąć, już nie tego samego, nie tego przyziemnego, całkiem inaczej w duszy ukształtowanego, spójrz w swoją głowę, myśli granatowe, myśli jałowe, na trawie, na jawie, to nie życie przy kawie, to nie film, nie gratka, to nie misia Puchatka, tak piękna chatka, to pustka w głowie, to pustka w mym słowie, to pustka w mej duszy, jak bardzo mnie suszy, to pustka w głowie, to pustka w mym słowie, to pustka w mej duszy, jak bardzo mnie suszy.

Jak by było, gdyby mnie nie było, jak by to było gdyby się nie wydarzyło, co by się zmieniło, co by się skończyło, bo jak by to było, gdyby mnie nie było. - 2 X

Weźmy się w widzę, na żywo się trudzę, pozbierać wszystko do kupy się brzydzę, czemu mnie nie ma, czemu nikt nie zna mego imienia, przeleciało jedno, marnuje się drugie, wszystko by by poddać cię jednej, wielkiej próbie, długie, męczące, ale piękne świecące, jak słońce, nad tobą, ja jestem z tobą, niestety mnie nie widzisz do tego się przyczynisz, jak się nie zawstydzisz, ile to trwało, gdzie się podziewało, gdzie się to działo, jak mi zależało, teraz mnie nie ma, teraz za późno, teraz już całe życie przeszło na próżno, przeszło koło głowy, wybrało się na łowy, w głąb mojej duszy , w głąb mojej głowy, ucieka więc gonię, prawdę odsłonię, jak by to było, gdyby mnie nie było.

Jak by było, gdyby mnie nie było, jak by to było gdyby się nie wydarzyło, co by się zmieniło, co by się skończyło, bo jak by to było, gdyby mnie nie było./ *2

W oczach mam ból, w oczach mam łzy, tak wielce, jak w mojej wielkiej, ogromnej męce, pytasz się mnie, ja pytam cię, najgorsze jest to, że nikt nie zna mnie,nikt nie zna mnie widzę to we śnie, widzę to mieście, w którym mnie nie ma, w którym się mieszczę, przynajmniej duchowo, przynajmniej milowo, że też tak musiało ułożyć się pechowo, z góry do dołu, z dołu do góry, zaśpiewają nam anielskie chóry, żeby było pięknie, żeby było cicho, niech to wszystko jedno wielkie palnie licho, bo jak by to było, gdyby mnie nie było, bo po co życie jedno moje się zmyło, bo jak by to było, bo jak by było, no powiedz, no powiedz, no jak by to było.

Jak by było, gdyby mnie nie było, jak by to było gdyby się nie wydarzyło, co by się zmieniło, co by się skończyło, bo jak by to było, gdyby mnie nie było./ *3 aaaaaa... aa jak by to było, jak by to było, jak by to było, DKA aaaa

W oczach ma ból, w oczach mam łzy, tak wielce, jak w mojej ogromnej męce, pytasz się mnie, ja pytam cię, najgorsze jest to, że nikt nie zna mnie, nikt nie zna mnie, widzę to we śnie.


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

Tato nie pij

wtorek, 24 kwietnia 2007 19:26
Tato nie pij

Zostań, zaplątałam w skrzydła w spiew
Zostań, brzegiem dziwięku tańczyć chcę
Pozwól, że zasnę w tym akcie wśród świec
Nie chcę się budzić pół głosem przez gniew

Tato nie pij pójdź już spać
Zostaw mame, zostaw nas
Wyproś gości, późno już
Niech idą
Chciałabym mieć kiedyś psa
Który będzie bronił nas
Chciałabym pujść kiedyś spać
W ciszy

Ślepcze za poczciwym sercem stań
W nocy przeprowadzę Cię przez las
Założę Ci maske
Nie pozna Cię nikt
Uśmiech się schował
Mów prawdę , Bóg z Nim

Tato nie pij pójdź już spać
Zostaw mame, zostaw nas
Wyproś gości, późno już
Niech idą
Chciałabym mieć kiedyś psa
Który będzie bronił nas
Chciałabym pójść kiedyś spać
W ciszy

Tato przytul nas chodź raz
Powiedz nam, że kochasz nas
Chciałabym pójść kiedyś spać
W ciszy
Czy to Ja wam niszczę świat
Ja mam swój gdy nie ma was
Tato ja mam osiem lat
Kocham!!!


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

Paktofonika » Jestem Bogiem

wtorek, 24 kwietnia 2007 19:25
Paktofonika » Jestem Bogiem

Mam jedną pierdoloną schizofrenię
Zaburzenia emocjonalne
Proszę puść to na antenie
Powiem ci że to fakt
Powiesz mi że to obciach
Pierdolę cię
I tak rozejdziesz się po łokciach
Bo ja jestem Bogiem
Uświadom to sobie
Słyszysz słowa od których włos jeży się na głowie
O rany rany
Jestem niepokonany
Ha I Pe Ha O Pe
Bez reszty oddany
Przejebany
Potencjał niewyczerpany
Chyba w DNA on był mi dany
Czekaj Fokus, Rah
Jeszcze oszaleją wszystkie pizdy
Gdy poznają mój urok osobisty
Duszę artysty
To jaki jestem skromny i bystry
Szczery do bólu
Że aż przezroczysty
I wiesz co mnie boli
Że w głowach się pierdoli
Zakłócony
Pokój ludziom dobrej woli Jestem Bogiem
Uświadom to sobie
Ty też jesteś Bogiem
Tylko wyobraź to sobie
W pełni poczytalny
Za czyny swe odpowiedzialny
Jak ty nieprzemakalny
Pędzi tu jak halny
Wyprzedza świat realny
Nawiedza wirtualny
System binarny
Materiał łatwopalny
Da przepływ momentalny
Energii, cios werbalny
Kandydat potencjalny
Na występ teatralny
Doznaje szoku w 2000 roku
Za to spalmy
Pora na elaborat
Eksperymentalny
W sposób niekonwencjonalny
Głoszę treści, słuchaj proszę
Trafiam cię w punkt centralny
Wiedz że niepewności spłoszę
Nastroszę się
Gniew boski jest nieobliczalny
Unoszę cię
Bo z góry widok kapitalny
I idealny obraz
Jak krajobraz tropikalny
Monstrualny krach
Rah nieprzewidywalny
Jestem Bogiem
Uświadom to sobie
Ty też jesteś Bogiem
Tylko wyobraź to sobie
Widzę, widzę, widzę
Więcej wiem więcej
Tak to jest mniej więcej
Uczę się sztuki życia
Hip hop to mój sensei
I rzucam tym
A to jak kauczuk
Czysta technika
Żadnego fałszu
Niuanse
Sensacyjne seanse
W bezsensie sens jest jedynym awansem
Balansem w naturze
Równowagi korekta
Unoszę się ponad to
Na specjalnych efektach
Cel
eS eM O Ka na kartki biel
A eN Be eL O Ka E Jot Be E eL
Lekko jak hel napełniam trwogą
I zapewniam jak wrogom kontakt z podłogą
Twą dozgonną chęć dorównania swym bogom
Ogrom Pfk
Podąża swą drogą
Przysięgam na ogon
Uwierzysz w co zechcę
A poczujesz jeszcze od tych lepsze dreszcze
Jestem Bogiem
Uświadom to sobie
Ty też jesteś Bogiem
Tylko wyobraź to sobie

Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

Serce w sercu...

piątek, 20 kwietnia 2007 15:21Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

Taka mała, a...

piątek, 20 kwietnia 2007 15:15
Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

Do wynajęcia:...

piątek, 20 kwietnia 2007 15:12Podziel się
oceń
0
0

komentarze (5) | dodaj komentarz

Dzień bez uśmiechu to dzień staracony...

piątek, 20 kwietnia 2007 15:08Podziel się
oceń
0
0

komentarze (1) | dodaj komentarz

Wszystkiego naj, najlepszego dla mojej kochanej Ewci

czwartek, 19 kwietnia 2007 17:32
 Ewciu życzę Ci zdrówka, szczęscia, pomyslnosci i duzo, duzo radości z okazji 14-tych urodzinek!! Które beda juz w tą sobote czyli ,,Wielki Dzień'' 21. kwiecień!!!!! Jeszcze raz sto lat...!!!

Jej bloczek http://www.zostanmoimprzyjacielem12.bloog.pl

Podziel się
oceń
0
0

komentarze (1) | dodaj komentarz

To juz 50 dni mojego blooga....

poniedziałek, 16 kwietnia 2007 8:40
Siemanko ludziska, to już 50- siąt dni minęło od kiedy założyłam blooga!! Dzisiejszy dzień myślę, że bedzie udany:) W całym dzisiejszym dniu najlepsze jest to, że są dzisiaj ciekawe lekcje, może nie wszystkie, ale kilka na których zawsze jest zwała...(polski, plastyka)!!! Już niedługo urodzinki Ewy, a nawet za kilka dni , zostało tylko  5 dni...:)<jupi>To juz na tyle  spadam do budy....!!Papatki


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (4) | dodaj komentarz

GIFUSIE TYLKO DLA WAS...;];*

niedziela, 15 kwietnia 2007 9:24
             
       
                                    
Wchodzcie w kategorie ,,Obrazki'', lub ,, Imionka'' Tam są fajne giffy

Podziel się
oceń
0
0

komentarze (3) | dodaj komentarz

A o to nastepne inionka dla was

niedziela, 15 kwietnia 2007 9:13Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

Porcja imionek

niedziela, 15 kwietnia 2007 8:54

Podziel się
oceń
0
0

komentarze (2) | dodaj komentarz

Helcioo wszystkim...!! Dzisiaj może coś o muzyce...?? A jednak tak...!!

czwartek, 12 kwietnia 2007 17:04
Siemanko ludziska... Dzisiaj postanowiłam, że napisze coś o muzyce, np. jakie piosenki, ale oczywiście nie wypisze wszystkich tylko kilka. Jeżeli chcecie, żebym dodała notke na jakiś temat, którego jeszcze nie zaczęłam to piszcie  komentach co chcecie żebym napisała!!!
 Fajne piosenki warte ściągnięcia!!
Timbland- Give To to  Me (Feat  Nelly  Furtado&Justin Timberlake)
Sharam- Patt
Skalar- W te noc (C-Bool)
Karamba- Zranione uczucia
Fu- Mikrofon
Fu- Raptowne Realia
Fu- Fuzja
Justin Timberlake - What Goes Around...Comes Around
Łzy- Narcyz
Farba- Chcę tu zostac
2Pac- Ghetto Gospel
Ashley Simpson- Pieces of me
Big Cyc - Rudy się żeni
Christina Augilera- Candyman (itp. jej piosenki!!!)Podziel się
oceń
0
0

komentarze (2) | dodaj komentarz

Emk@ ludz!sk@...!!

środa, 11 kwietnia 2007 16:52
Emk@ ludziska...!! Dzisiaj jest superowy dzionek:];-) A wam?? Nie wiem o czym mam pisac znowu....!! Znajac życie za jakies dwadziescia minutek wpadnie mi do głowy jakis temacik hehe!! I cio..... dalej nic nie wymysliłam. Wiec dzisiejsza notka bedzie bardzo krótka. Ale co z tego jutro i tak napisze cos dłuzszego, albo jeszcze dziś...:P papapa :*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*
Podziel się
oceń
0
0

komentarze (2) | dodaj komentarz

Siemako

wtorek, 10 kwietnia 2007 19:08
Siemanko wszystkim!! Minęły wreszcie Święta...!! Mi minęły ogólnie dobrze, a wam..?? Strasznie nie chce mi sie iśc jutro do budy, ale niestety musze:( <blee> 
Jeszcze jutro mam geografie i na niej albo powtórka przed sprawdzianem, albo jak cos zrobimy to zrobi juz sprawdzian wiec sie nie ciesze z jutrzejszego dnia!!!
A wy...? Bo myśle, że nie...!! Komu się chce iśc po świetach do szkoły??!! Mógł by byc jeszcze jakis tydzień wolnego...:) By było zajefajnie...:):] Myślę, że kazdy by się cieszył... nio może nie każdy, ale wiekszosc osób odwiedzajacych tego blooga...!! Na dzisiaj koniec notki bo napewno was juz zanudziłam na śmierc :):P Papatki...!!! Po$$$$$$$dro dla wszy$tkich...!! PAPAPA :*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*

Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

Taneczne kroki...

poniedziałek, 09 kwietnia 2007 9:21
      
Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

Peja>> Pszczółka Maja

niedziela, 08 kwietnia 2007 13:10
Peja » Pszczółka Maja

A teraz przed państwem czteroletni Stefan.

Tę pszczółkę, którą tu widzicie zowią Mają. Wszyscy Maje znają i ją grają.
Maja daje tu i tam, no i syfa rozsiewa. Więc Guciu, jeśli bzyknąć będziesz chciał se Maje. Załóż szybko gumkę na swą faje i uważaj żeby ta gumka czasem nie pękła. Jak pęknie no to będzie trochę przewalone, bo syf zaraz przejdzie na twą żonę, a jak ona dowie się to wtedy, wtedy, wtedy, wtedy, wteeedy ona zabije cię?

A teraz czado

Tę pszczółkę, która tu widzicie zowią Mają, (zowią Mają). Wszyscy Maje znają i ją grają (wszyscy grają). Maja daje tu i tam (tu i tam daje, tam i tu znowu daje). No i syfa rozsiewa, więc Guciu, jeśli bzyknąć będziesz chciał se Maje (dziś wieczorem). Załóż gumkę na swą faje (z muchomorem) i uważaj żeby ta (żeby łona) gumka czasem nie pękła. Jak pęknie no to będzie trochę przewalone (zabierz rowe), bo syf zaraz przejdzie na twą żonę (łola Boga), a jak ona dowie się (dowie się, się dowie)to wtedy, wtedy, wtedy, wtedy, wteeeeeeedy ona zabije cię?


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

KaRrAmBa- Pocałuj mnie w dupę!!!

niedziela, 08 kwietnia 2007 12:57
Pocałuj Mnie W Dupę !!!

1. To nie była miłość jak w „Przeminęło z wiatrem"
Ty miałaś duży biust, a ja miałem sałatę,
Impreza u chłopaków, potem wziąłem cię na chatę,
Wtedy nie wiedziałem, że pierdolę zwykłą szmatę!
O ósmej na Rynku, knajpa, impra no i poszło!
Nowa sytuacja wydawała się być prostą:
Szkoła, potem Rynek, a wieczorem czas dla ciebie,
Tak ładnie pierdoliłaś, że jest ci jak w niebie...
Moim kumplom ciekła ślina na widok twojej dupy,
Przyspieszał puls i sztywniały fiuty,
Rozumem nie grzeszyłaś, za to nadrabiałaś ciałem!
Jedno jest pewne - nigdy cię nie kochałem !
Na wierną sukę ostro cię tresowałem!
Jak prywatną prostytutkę - tak cię traktowałem,
Miałem rację!!! Bo byłaś głupią dupą!!!
Głupią, pierdoloną i niewyżytą suką !!!

Refren:
Pocałuj mnie w dupę i jak gówno poczuj się!
Bo ze wszystkich sił ja dzisiaj pierdolę cię!
Teraz upijam się i robię to co chcę!
Mam zajebistą kobietę reszta pierdoli mnie!

2. Zadymy, interesy, policja i problemy,
Do wyjaśnienia sprawy miałem zniknąć, Bez ściemy !!
Zerwać kontakty na góra dwa miesiące,
Poczekać aż ciśnienie zacznie być malejące...
Wróciłem!!! Vatos Locos powitanie,
Chłopaki pamiętali o łiskaczu i szampanie!
Kurewsko było miło - Dla Chłopaków uznanie!
Dziękówa za przyjęcie i za zajebiste panie;-)
Nazajutrz się meldujesz, witasz fałszywymi łzami,
Pierdolisz że tęskniłaś za wspólnymi chwilami,
Zapomniałaś o jednym - Nie tańczysz z frajerem!!
Więc gówno ci pomoże udawanie szczerej!
Chłopaki mi donieśli o twoich krzywych ruchach!
Zła kobieta z ciebie, głupia pierdolona suka!!
I nie ma „zmiłuj" , dlatego bujaj się mała!!
I tak mi się znudziłaś a więc WYPIERDALAJ !!!

3. Dzień po dniu wciąż telefon napierdala,
Zbyt głupia by zrozumieć co to znaczy WYPIERDALAJ
Aż zjawia się twój stary, koleś całkiem wporzo!
Nic do niego nie mam, ale to ci nie pomoże!
Stary zgęszcza mi temat, że najadłaś się tabletek,
Że w jego zestawie brakuje kilku żyletek
I że poszłaś w pizdu! Nie wie gdzie.. mówię: „Rynek"
Bo to magiczne miejsce dla głupich blondynek!!
Zabrakło odwagi aby podciąć sobie żyły...
Jedynie tabletki zajebiście cię zmuliły...
Toksykologia, psychiatra i spierdalaj !!!
Poczuj się jak gówno i trzymaj się z dala!!!
To nie była miłość jak w „Przeminęło z wiatrem",
A więc stary uważaj co bierzesz na chatę!!
Lepiej każdą laskę z góry traktuj jak szmatę!
One nie kochają ciebie tylko twoją sałatę !!!!!!


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

Wesołego Alleluja!!!

niedziela, 08 kwietnia 2007 9:25
Wesołego Alleluja!!
Siemanko wszystkim!! Specjalnie wstałam wcześniej ponieważ chcem wam złożyc najserdeczniejsze życzonka Świąteczne...!!! Ciepłych, spokojnych, smacznych i mokrych Świąt Wielkiej Nocy!!!

Wesołego królika,
co po stole bryka,
spokoju świętego
i czasu wolnego,
życia zabawnego
w jaja bogatego
i w ogóle
-wszystkiego kurde najlepszego!


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (4) | dodaj komentarz

Nie kochaj, a szalej...

sobota, 07 kwietnia 2007 14:29

Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

Chłopaki nie płaczą...

sobota, 07 kwietnia 2007 14:26

Podziel się
oceń
0
0

komentarze (2) | dodaj komentarz

Troszke Dotyku dla wielbicieli czerni...

sobota, 07 kwietnia 2007 12:38

Podziel się
oceń
0
0

komentarze (1) | dodaj komentarz

Już poświecone koszyczki z jedzonkiem

sobota, 07 kwietnia 2007 11:59
Hejka wszystkim...!! Ja już byłam poświęcic koszyczek z jedzonkiem, a wy byliście...?? Jak nie to szybko wkładajcie jedzonko do koszyczka i biegiem do kościółka!!! Życzę wam wesołego Alleluja!!
        Z okazji Wielkiej Nocy miłości mocy,
       jajka smacznego, tyłeczka mokrego,
          smacznej babeczki, dwa litry wódeczki,
        słodkiego baranka, imprezy do ranka.
;-)
  W dniu wielkiej nocy,
życzę Ci mocy,
zero zmęczenia,
dużo natchnienia,
serca szczerego,
domu ciepłego,
niech świeża będzie Twoja pisanka
i radosnego Co dzień poranka!Podziel się
oceń
0
0

komentarze (4) | dodaj komentarz

Siemanko ludziska...

czwartek, 05 kwietnia 2007 7:56
Siemanko! Widze, że na liczniku odwiedzin liczby ciągle się przestawiają:D I się bardzo z tego ciesze...!!! Jeszcze nie daliście mi propozycji na lepszego blooga...:(Tylko jedna osoba:( Paulinaaaa... Myślę, że przeczytacie tamtą tocie i pomożecie mi?Co...? Piszcie nocie, bo chciała bym wiedziec co chceli byście żeby było na moim bloogu...!!! Niop to papatki... jeszcze dzisiaj zrobie kilka notek, ale narazie starczy jedna:P:P:P


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (47) | dodaj komentarz

łańcuszek Jana Pawła II

środa, 04 kwietnia 2007 21:20
Pan otworzyl drzwi do Nieba, zobaczyl mnie i; zapytal:
-Dziecko, jakie masz dzisiaj zyczenie? - Odpowiedzialem: - Panie,prosze
Cie, zaopiekuj sie osoba, ktora wlasnie czyta ta wiadomosc, jej rodzina
i jej przyjaciólmi. Zasluguja na to, a dla mnie sa oni bliscy.
- Milosc Boza jest jak ocean, widzisz gdzie sie zaczyna, ale nigdy, gdzie
sie konczy.
Efekt tej wiadomosci rozpoczyna sie wlasnie teraz.
Anioly istnieja, ale czesto nie maja skrzydel, nazywamy je wiec
przyjaciólmi.
Przeslij te wiadomosc do swoich przyjaciól i cos dobrego przydarzy ci sie
jeszcze dzis wieczorem, do godziny 23:11. Cos, o czym chciales uslyszec.
To nie jest zart! Ktos do ciebie zadzwoni, aby porozmawiac o czyms, na co
czekasz,Przesli to kazdemu na liscie jezeli kochales i kochasz Jana Pawla 2 jesli nie, to nie narzekaj nigdy wiecej, ze swiat jest tak okrutny i podly... Nie lubie lancuszków ale tego jednego nie przerwe.. wyslij te do wszystkich osób które masz na liscie gg(DO MNIE TEZ) Jesli 3 powróca w ciagu 24h przezyjesz wspaniala przygode z osoba, która kochasz- jesli przerwiesz stracisz ja,

Podziel się
oceń
0
0

komentarze (1) | dodaj komentarz

Heyah

środa, 04 kwietnia 2007 20:59
Heyah ludziska...!! Dzisiaj jeszcze nic nie zrobiłam na bloogu, a zazwyczaj pisze po kilka notek dziennie, więc sorki za braki:P  Nie wiem co by tu napisac... myślę i myśle, i nie mogę wymyślec!! Pomórzcie ludzie. Mam pomysł!!! Piszcie w komentach co chceieli byście żebym napisała lub dodała na blooga...!!!O.K ;-)
Bo moje pomysły powoli się kończą, a chem i mam zamiar prowadzic jeszcze troche tego blooga...:] Co o tym sądzicie...??;-) Pliska piszcie komy... Naprwde kończą mi sie pomysły:(
Podziel się
oceń
0
0

komentarze (2) | dodaj komentarz

Witajcie...moi mili...

wtorek, 03 kwietnia 2007 12:37
Witajcie moi koffani...!! Dzisiejszy dzień, a raczej pogoda jest ponura bo nie świeci słoneczko:( Inie można posiedziec z kolegą lub koleżanką gdzieś na miescie:(:P:D A wy co sądzicie o takiej pogodzie?? Bo ja bym chciała żeby już było ciepło, świeciło słoneczko...:] Niedługo Święta Wielkanocne, a tu taka pogoda. Kto idzie poświęcic koszyczek z jedzonkem??:] Bo ja idem na pewno...
No dobra narazie zakończmy temat pogody i świąt! Dzisiaj  byłam w szkole tylko na kilku lekcjach, ale nie że uciekłam tylko zostałam zwolniona:P No i na polskim jak zwykle była zwała i punkciki minusowe leciały do dziennika, aż się on nie zamykał:P No i pan od polskiego był znowu po raz kolejny z nas niezadowolony...Chociaż jest tak cały czas. Niom to juz koncze bo nie mam czasu. Idem papatki...:*:*:*:*

Podziel się
oceń
0
0

komentarze (2) | dodaj komentarz

Hejcia koffani!!

niedziela, 01 kwietnia 2007 20:38
Siemanko koffani moi!!! Dzisiejszy dzień był bardzo fajniutki:P:P Chcem żeby znowu się powtórzył:D:D Ludziska najpierw chcem wszystkim podziękowac za komenciki i wpisy do księgi gości!! I zapraszam ponownie na mojego blooga ponieważ bardzo się staram, żeby on wam się podobał, ale czasem dostaje takie komenty że lepiej o nich nie pisac. Więc jak komuś sie cos nie podoba w moim bloogu to niech go poprostu nie odwiedza, bo pisze to co lubie, ponieważ prowadze go po swojemu i większosci osób on się podoba:DD:DD  Na dzisiejszy wieczór wystarczy pisania dobranocki, papatki. Piszcie komenty!!

Podziel się
oceń
0
0

komentarze (2) | dodaj komentarz

Witajcie!!

sobota, 31 marca 2007 21:38
Witajcie moi kochani!! Jak rano pisałam, że dzisiejszy dzień zapowiada się doskonale, to jednak miałam racje:P:D:-) Mam strasznie dobry humorek!!;-) Ibrzdo się z tego ciesze, ale jutro juz nie bedzie tak fajnie bo w poniedziałek do szkoły:(;-( Ale co tam, w szkole czasem też jest śmiesznie:P;-) Szcególnie na J. polskim!!! Cała moja klasa wie dla czego;-):)):P:D I oczywiście pan od polaka, cociaż dla niego to nie jest śmieszne:P!! hahaha:-)
Pozdrowionka dla wszystkich!!:-) Po dzisiejszym dniu jestem padnięta i zmęczona ;-( I najchętniej poszła bym  już spac|-o zZ... zZ... zZ..., ale jest jescze z deczka troszeczke za wcześnie:P Papatki wszystkim i miłych snów!!|-o zZ... zZ... zZ...|-o zZ... zZ... zZ...|-o zZ... zZ... zZ...|-o zZ... zZ... zZ...
Podziel się
oceń
0
0

komentarze (4) | dodaj komentarz

Siemanko ludziska:))

sobota, 31 marca 2007 7:45
Siemanko ludziska!!  No to tak:P! Wczoraj wieczorem  poprawił mi się humorek:)) Jak zwykle dzięki Ewci. Byłyśmy na miasteczku i spotkałysmy wiele ciekawych osób, których nie lubimy:P:P Było takze bardzo ciepło, no może nie bardzo, ale było ciepło:P:D Więc poszłysmy pospacerowac, po naszym małym mieście. Jak zwykle robiłyśmy sobie zwałke, z prawie każdego napotkanego typka mniej więcej w naszym wieku:P Dzisiejsy dzionek zapowiada się fantastycznie:P Pozdrowionka dla moich ziomków z klasy i nie tylko:P:D Piszcie komenciki!! Narazka:*:*:*:*

Podziel się
oceń
0
0

komentarze (2) | dodaj komentarz

Mam papużke falistą!!

piątek, 30 marca 2007 12:15
Siemanko wszystkim!! Dzisiaj napisze cos o papużkach falistych, którą mam! No to bedzie tak... Mam papuzke falista która nazywa sie Stewart jak myszka ,,Stewart Malutki'' Tylko, że moja papuzka, nie gada i nie jest myszka:P Ale tez jest bardzo mądra!!:D Lubi się kompac w zielonej butelce z wycietym otworem żeby wejśc:P:D Wychodz na dwór na ramieniu mojej mamy lub taty, ale nie na moim!!:( Lubi jesc wszystko od pieczywa do surowego mięsa, chociaż nie moze jesc tych wszystkich rzeczy:P Przez cały dzień lata po domu, rano ktoś go wypuszcza i on budzi mnie do szkoły!!:))Czasem jest to denerwujące, bo siada mi na poduszke i krzyczy!!!! Stewart ma 4 lata, a papuzki zazwyczaj żyja do 13 lat:)) Od głowy po sam koniuszek głowy Stewart ma 20 cm. Ma czarne, piękne oczka i kiedy sie starzeja pojawiaja sie białe teczówki. Moja papużka jest to samiec:) Można poznac płec, po woskówce (dziub) jeżeli ma ciemno niebieska to na 100% jest to samczyk, a jeżeli ma jasno niebieska, brązową to jest to samiczka:D Mój ptak lubi miec często myta klatke i wymieniane jedzonko oraz wode. Papużki nie moga sie nudzic poniewaz z nudów np. moga sobie wyrywac piórka co jest szkodliwe dla nich. Jeżeli masz jedna papuzke musisz jej kupic kilka zabawek lub czesto sie z nia bawic. Ale nie jest to mozliwe, (częste bawienie sie z nią) poniewaz kiedy idziemy do szkoły, a rodzice pracuja to papuga sama spedza połowe dnia i nie ma co robic i sie nudzi, wiec zostawiamy otwarta klatke, zamykamy okna przed wyjsciem zeby papużka nie wyleciała i na wieszchu np. na stole, w klatce zostawiamy jej zabawki.I wtedy papuzka się nie nudzi!! Ptaszki nie mogą jesc róznych zeczy które sa dla nich trujace np.
 • rabarbar
 • avokado
 • orzechy ziemne (arachidowe)
 • mlecz (ten trujący)
 • świeża jarzębina
 • większośc kwiatów doniczkowych
 • żółty ser
 • przyprawiane potrawy
 • mleko
 • mięso
 • alkohol
 • zielone owoce, warzywa rosnące blisko ulicy wszystkie smarzone potrawy
Choc moja papuga większośc tych potraw lubi czasem zajadac to pilnujemy w miare możliwości żeby ich nie jadł!!
Kidy kupujemy młodą papużke to ona nie jest przyzwyczajona do swobodnego latania więc na poczatku nie mozemy jej zmuszac do wychodzenia z klatki poniewaz ona na poczatku bedzie sie bała. Pierwsze kilka dni zostawiamy klatke otwartą przez cały dzien zeby ona zobaczyła, ze może wyleciec. Ona z czasem wyleci z klatki wiec najlepiej bedzie jak zasłonimy czymś lustra, wszystkie ostre rogi mogą bys na nie naklejone kolorowe nalepki zeby papuga rozrózniła je, moga byc porozwieszane gdzie niegdzie gałązki bo na poczatku papuga bedzie sie szybko męczyła, jezeli nie zrobi sie tych rzeczy papuzka moze miec trudnosci z powrotem do klatki.
             

Podziel się
oceń
0
0

komentarze (4) | dodaj komentarz

Zdjęcia w galeriach.


niedziela, 19 listopada 2017

Tyle was było:  27 175  

Jak ten czas szybko leci!

« listopad »
pn wt śr cz pt sb nd
  0102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

Co było...??

A to ja!!

Hejka! Nazywam sie Magda urodziłam sie 5.11.1993r. Moim hobby jest muzyka, plywanie, jazda na rowerze, podróżowanie, fotografowanie! W wolnych chwilach lubie sie spotykac z przyjaciółmi. Jestem troche niesmiałom, ale tez zabawną kumpelom.
Jeżeli ktoś chce mnie poznac to pisac na nr. GG- 2458033
e-mail- www.madzialena05_1993@tlen.pl

O moim bloogu

Dużo sił...lecz brak nadzieji!

Daj 5 pliss!!


zobacz wyniki

Wyszukaj

Wpisz szukaną frazę i kliknij Szukaj:

Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać info o nowym wpisie:

GG: 2458033
żyje już
licznik czsu odwiedzin

Jesteś już:

0:00:00

Wiadomość na bramka gadu-gadu

Dla Przyjaciela

Coś dla ciekawskich:P:D

Odwiedziny: 27175
Wpisy
 • liczba: 155
 • komentarze: 206
Galerie
 • liczba zdjęć: 123
 • komentarze: 23
Bloog istnieje od: 3921 dni

Lubię to

Więcej w serwisach WP

Favore.pl

Pytamy.pl